KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14119421

nr 1411 9421

Dimitri Naida

(f. 1969), Ukraina

Oljemålning, Strandvägen, Stockholm. Signerad, daterad 2009, Olja på duk, 81x64 cm, oramad

Dimitri Naida, bildkonstnär född 1969.

måndag 16 augusti 2021
kl 19:10:57

Dimitri Naida

Läs mer om Dimitri Naida